Welcome to the best Polish site about Kajol Devgan !

Polish site about Kajol/Polskie forum o Kajol/Polish site about Kajol/Polskie forum o Kajol/Polish site about Kajol/Polskie forum o Kajol


#1 2008-04-06 17:41:40

AshLex

Moderator

Skąd: Poznań :)
Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 88
Punktów :   

Co Kajol sądzi na temat swoich partnerów filmowych?

Shahrukh Khan
"Shahrukh. Bardzo go lubie lubie z nim pracować i świetnie się dogadujemy. Utrzymuje z nim większy kontakt niż z innymi aktorami. Shahrukh to miły i zabawny facet, dobrze się z nim rozmawia i pracuje na planie. Jest jednym z aktorów z którymi mi sie najlepiej pracuje zaraz po Ajay'u oczywiście. Jest mi bardzo miło gdy chce żebym wystąpiła jako gośc specjalny w jakimś z jego filmów, i ciesze się, że znowu zagramy razem. Wiele osób mówi, że do siebie pasujemy i dziwne, że nie jesteśmy razem (śmiech). Dostaliśmy kilka propozycji w których mialismy wystapić razem, ale niestety żaden z nas nie miał czasu ale obiecuje, że jeszcze nie jeden raz zobaczcie mnie i Shahrukh'a razem na ekranie..."

Aamir Khan
"Aamir. Nie moge powiedzieć, że źle mi się z nim pracuje. Wręcz przeciwnie bardzo go lubie. W filmie "Fanaa" bardzo dobrze się dogadywaliśmy i naprawde świetnie nam sie razem rozmawiało. Lecz ostatnie zachowanie Aamira troche mnie denerwuje. Uważa się za numer jeden i, że inni się nie liczą. Nie lubie takiego zachowania, a zwłaśa gdy chodzi o człowieka którego lubię i dziele wielką sympatią (Shahrukh Khan). Cuż jeszcze moge powiedzieć? Aamir sie zmienił i nie wiem czemu, wolałam startego Aamira takiego jakiego poznałam na planie filmowm "Fanaa"

Ajay Devgan
"Ajay. Pewno spodziewacie się miłych i ciepłych słówek, ale tym razem nie. Lubie Ajaya jako Aktora, może nie to co lubie ale wole aktora niż aktora-reżysera. Gdy Ajay jest na planie jest zupełnie inny niż jak działa na dwa etaty. Nie mówie, że nie dobrze mi się z nim pracuje jak jest jednocześnie reżyserem i aktorem, ale jednak wole gdy jest cały czas ze mną na planie i gdy ktoś inny zwraca mi uwage niż on. "

Offline

 

#2 2008-04-06 19:34:01

Brilliant

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-30
Posty: 98
Punktów :   
WWW

Re: Co Kajol sądzi na temat swoich partnerów filmowych?

No no tego się nie spodziewałam po Kajol Ale jeśli mam być szczera to Srk zawsze będzie tym najlepszym i najcudowniejszym facetem jakiego najchętniej był koło niej widziała

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace koło Gdynia wakacje