Welcome to the best Polish site about Kajol Devgan !

Polish site about Kajol/Polskie forum o Kajol/Polish site about Kajol/Polskie forum o Kajol/Polish site about Kajol/Polskie forum o Kajol

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-11-18 21:49:13

Brilliant

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-30
Posty: 98
Punktów :   
WWW

O sobie

Wiem ,że moje życie jest otwarte dla brukowców,ponieważ jestem w publicznym '' oku '' - mówi. Ale jedno musi pociągać za sobą drugie.'' Mam prawo do prywatności,więc jeśli ktokolwiek chce wtrącić się w moje życie to na prawdę się złoszczę .
---
Jestem uważana za zuchwała osobę,ponieważ nie jestem hipokrytką-wyjaśnia.Nie będę siedzieć cicho gdy czuje,że muszę coś powiedzieć,a jeśli komuś się to nie podoba to trudno ! Nie mam chęci robić wokół siebie nadmiernego rozgłosu i być opisywana przez to w gazetach .
---
Nie jestem wystylizowaną osobą,która przed wyjściem z domu układa kilka godzin włosy by normalnie funkcjonować -powiedziała.Chce wyglądać naturalnie nawet w makijażu.
---
„Nie jestem typem osoby, która ogląda mnóstwo filmów. Ja czytam mnóstwo książek. Zdecydowanie jestem bardziej za książkami niż filmami.”
---
„Czytanie stało się już moja obsesją. Czasem, gdy jestem w łazience i nie mam niczego doczytania, zaczynam czytać etykiety z opakowań szamponu.”
---
„Jestem oczytana i inteligentna. Nie będę tego kryła, tylko dlatego, że komuś się to nie podoba. Jeśli tak, to jego problem. Tak samo, jeśli kogoś nie lubię, to nie ukrywam tego. Wolę powiedzieć to otwarcie, niż szemrać za czyimiś plecami.”

Źródło: www.kajol.blog.onet.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace koło Gdynia wakacje