Welcome to the best Polish site about Kajol Devgan !

Polish site about Kajol/Polskie forum o Kajol/Polish site about Kajol/Polskie forum o Kajol/Polish site about Kajol/Polskie forum o Kajol

#1 2007-10-30 20:58:17

Brilliant

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-30
Posty: 98
Punktów :   
WWW

Ogół informacji o Kajol

Kajol Mukherjee Devgan urodziła się 5 sierpnia 1975. Jest jedną z najpopularniejszych aktorek współczesnego Bollywood. Pochodzi ze znanej i cenionej w Bollywood rodziny związanej z branżą filmową. Jej matka Tanjua oraz siostra Tanisha również są aktorkami. Ojciec Kajol Somu Mukherjee jest producentem. Jej mężem jest aktor, Ajay Devgan.
Zawodowym debiutem Kajol była rola w filmie Bekhudi w 1992 roku, od tego czasu wystąpiła ona jedynie w 26 filmach, które jednak w większości były dużymi przebojami. W pięciu z nich partnerowała gwiazdorowi, Shah Rukh Khanowi.
W 1995 roku Kajol wystąpiła w filmie "Żona dla zuchwałych", rola ta przyniosła jej pierwszą w karierze statuetkę Filmware Awards (hinduski odpowiednik Oscarów).
Po nakręceniu "Czasem słońce czasem deszcz" zrobiła pięcioletnią przerwę w karierze, w czasie której poświęciła się wychowaniu córki Nysy. Powróciła na ekrany dopiero w roku 2006, rolą w filmie Unicestwienie.

źródło: www.filmweb.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace koło Gdynia wakacje