Welcome to the best Polish site about Kajol Devgan !

Polish site about Kajol/Polskie forum o Kajol/Polish site about Kajol/Polskie forum o Kajol/Polish site about Kajol/Polskie forum o Kajol

#1 2007-11-19 20:13:39

Brilliant

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-30
Posty: 98
Punktów :   
WWW

Alfabet od A do Z

A jak Ajay
Poznała go na planie .Kocha go do tej pory robiąc na '' złość '' mediów którzy już od wielu lat doszukują się w ich związku jakiejś zdrady .24 lutego 1999 roku wyszła za niego za mąż .Ślub był skromną ceremonią, na którą zaproszono jedynie kilku bliskich przyjaciół i krewnych. Młoda para udała się na 2 miesięczny miesiąc miodowy. Podróżując, odwiedzili m. in. Sydney i Kair.
B jak blask
Uwielbia mieć na sobie bardzo dużo biżuterii. Preferuje długie kolczyki i kilka bransoletek.
C jak córka
Córka Kajol odziedziczyła swoje niezwykłe imię NYSA po greckiej bogini czystości.Kajol mogłaby opowiadać o niej godzinami.Gdy zaproponowano jej wzięcie udziału w filmie który 2 miesiące byłby kręcony w Londynie natychmiast odmówiła,ponieważ wolała ten czas spędzić ze swoim maluszkiem.
D jak doskonałość
Jest uwielbiana hinduska gwiazdeczka pierwszej - klasy , która kokietuje swoje społeczeństwo,bardzo powściągliwe seksualnie.Błogosławiona,z doskonale naprężonym ciałem i cudownym.To proste,dlaczego stała się jedną z największych gwiazd w Bollywood.
E jak efekt
"Zdecydowałam,że w mojej pracy zawodowej,że chodź bym była zapraszana do wzięcia udziału w 2 czy 20 filmach to będę przyjmować tylko te oferty,które mi się spodobają i w których będę mieć szanse pokazać swój talent"-mówi." Obiecałam sobie,że nigdy nie będę brać udziału w 4 - 5 filmach na raz,inaczej nie mogłabym dać z siebie wszystkiego ! '' - dodaje.
F jak figura
Pomaga jej ją utrzymać Fitness który uprawia każdego ranka.
G jak gotowanie
Kajol nie znosi wręcz tego robić ,ale kocha jeść. Uważa ,że jej mąż jest najlepszym kucharzem na świecie ,a sama o sobie mówi ,że jej największym wyczynem kulinarnym jest przygotowanie sałaty =P.
H jak Hobby
Jest nim zapewne aktorstwo. - Gdybym musiała wybierać między aktorstwem ,a rodziną na pewno wybrałabym to drugie. Granie w filmach to coś co mnie fascynuje ,ale mogłabym bez tego żyć -mówi.
I jak Inteligencja
Chodź porzuciła szkołę w wieku 16 lat to wcale nie musi oznaczać ,że jest głupią osobą. Jest bardzo oczytana - jak sama zresztą mówi - i jeśli się to komuś nie podoba to jego problem =)
J jak Karan Johar
Kajol jest dla niego jak amulet ,który zaprasza do wystąpienia w każdym swoim filmie nawet tylko na kilka sekund.
K jak Kajol
Jej imie jest pisane na kilka sposobów m.in. Kajul,Kajool,Kajol,Kajal jednak czyta się je po prostu Kadżol.
L jak lalka
W 2006 roku wyszła seria Bollywood'zkich lalek w której znalazła się i miniaturowa podobizna Kajol.
M jak matka Tanuja
Jest dla niej wielkim autorytetem i ideałem zarówno kobiety jak i aktorki. Kajol radzi się u niej w wielu sprawach.
N jak nagrody
Jako pierwsza w historii kobieta otrzymała Filmfare Best Villain Award, nagrodę przyznawaną przez magazyn „Filmfare”, za rolę w filmie „Gupt: The Hidden Truth”.
O jak osobowość
Nigdy nie obchodzi się ze swoim gwiazdorstwem.'' Wiem ,że moje życie jest otwarte dla brukowców,ponieważ jestem w publicznym '' oku '' - mówi. Ale jedno musi pociągać za sobą drugie.'' Mam prawo do prywatności,więc jeśli ktokolwiek chce wtrącić się w moje życie to naprawdę się złoszczę '' Tendencja Kajol do atakowania mediów przysporzyła jej opinię bycia arogancką i wybuchową gwiazdą. Jednak ktokolwiek poznał Kajol bliżej uważa,że jest grzeczna,miła i uprzejma,więc dlaczego niektórzy ludzie sądzą o niej źle? ''' Jestem uważana za zuchwała osobę ,ponieważ nie jestem hipokrytką"-wyjaśnia.'' Nie będę siedzieć cicho gdy czuje,że muszę coś powiedzieć,a jeśli komuś się to nie podoba to trudno'' ! '' Nie mam chęci robić wokół siebie nadmiernego rozgłosu i być opisywana przez to w gazetach '' - mówi.
P jak piękno
Kiedy dostrzeżesz Kajol to na co patrzysz i co robisz ? Ta egzotyczna uroda jest pod doskonała opieką. '' Nie jestem wystylizowaną osobą,która przed wyjściem z domu układa kilka godzin włosy by normalnie funkcjonować '' powiedziała.'' Chce wyglądać naturalnie nawet w makijażu ''.
R jak rywalka
Media już od lat utrzymują ,że pomiędzy Kajol ,a jej kuzynką Rani panuję wielka rywalizacja i spór o miano najlepszej aktorki. Jednak same zainteresowane mówią ,że bardzo się szanują. 
S jak SRK
Wystąpiła u jego boku w wielu filmach między innymi w Baazigar, Karan Arjun, Żona dla zuchwałych, Coś się dzieje oraz Czasem słońce, czasem deszcz .Są ulubioną parą aktorską w filmach . Mówi się ,że za nich każdy Hindus gotów byłby oddać życie.
T jak talent
Kajol jest jak zagadka.Ktoś kto sądzi,że nie powinna być gwiazdą i nie ma za grosz talentu ,bardzo się myli.Od 1992 nagrała już 30 filmów.Chodź po roku 2001 była chwilowa luka w jej karierze,ponieważ urodziła dziecko.Była honorowana obok najlepszych aktorek nagrodami Filmfare Awards (7 razy),Star Screen Awards (5 razy),Bollywood Awards,Aashirwad Awards,Zee Cine Awards (6 razy) oraz Sansui Viewers' Choice Awards.
U jak ubranie
Najlepiej czuje się w T-shircie i dżinsach. natomiast nie lubi nosić błyszczącego Sari 'Nie lubię nosić czegoś co jest nie rzeczywiste"-mówi. " Chce wyglądać przyjaźnie i prawdziwie" - dodaje. Właśnie taką postawę przyjmuje w swoich filmach.
W jak wzrok
Kajol prywatnie nosi okulary w czerwonych oprawkach prawdopodobnie poprawiających wzrok lub do czytania.
Z jak zachowanie
Kajol jest taka sama jak w filmie. Mówi jak karabin maszynowy, co chwila zaśmiewając się z siebie.

Źródło: www.kajol.blog.onet.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace koło Gdynia wakacje